Bonusy bukmacherskie
  1. 1. Bonus powitalny na start

    Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu!

    Bet365 Odbierz bonus
kasynos.online

Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Transmisja online, live stream na żywo w tv. Gdzie oglądać?

Artykuły
Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Transmisja online, live stream na żywo w tv. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

W środku tygodnia rzadko kiedy mamy okazję do obejrzenia naprawdę ciekawych meczów. Bundesliga po powrocie daje nam jednak taką możliwość, ponieważ natężenie spotkań jest stosunkowo duże. Gdzie jednak oglądać pojedynek Borussia Dortmund - Bayern Monachium? Opcji jest wiele, gdyż spotkanie zaplanowane na wtorek, 26 maja, na godzinę 18:30, obejrzymy w kilku kanałach. Oczywiście najlepiej wygląda możliwość telewizyjna, jednak swoje do ugrania mają także strony bukmacherskie STS TV oraz Fortuna TV, a także platforma Player.pl. W tym ostatnim miejscu obecna będzie antena Eleven Sports 1.

Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Bayern Monachium? Darmowa oferta transmisji w aplikacjach bukmacherskich

Mówiąc o sposobach transmisji w Internecie, niezwykle istotne będą przede wszystkim propozycje stron bukmacherskich. W tym miejscu dominującą rolę piastuje dwójka: STS TV oraz Fortuna TV. Jedna i druga firma gwarantuje nam całkowicie darmowe oglądanie meczów, ale tylko po wykonaniu konkretnego zadania. W tym przypadku będzie to stworzenie pierwszego kuponu w oparciu o zakłady live. Zarówno STS, jak i Fortuna dają nam pełną swobodę, jeśli chodzi o wybór konkretnego pojedynku.

» Oglądaj mecz ZA DARMO w Internecie na kanale STS TV

» Oglądaj mecz ZA DARMO w Internecie na kanale Fortuna TV

Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Bayern Monachium? Oferta pakietowa platformy Player.pl

W kontekście tej rywalizacji bardzo ważna okaże się zapewne oferta witryny Player.pl. Możemy się w nią zaopatrzyć także w postaci aplikacji mobilnej, a schody zaczynają się później. Pakiet "Eleven Sports", na którym obecny będzie opisywany pojedynek, wykosztuje nas zaledwie na 15 złotych. Dotyczy to okresu miesięcznego, choć oczywiście możemy wykupić zestaw na dłuższy okres. Wówczas cena będzie o wiele bardziej wysoka.

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 1 w telewizji internetowej Player

fot. charnsitr / shutterstock.com

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. Totolotek
Zgłoś błąd