Bonusy bukmacherskie
 1. 1. Bonus powitalny na start

  Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu! Rejestracja jest wymag...

  Bet365 Odbierz bonus

Clout MMA 1 kto wygrał? Wyniki walk

Artykuły
Clout MMA 1 kto wygrał? Wyniki walkFot. Materiał prasowy Clout MMA

Warszawski Torwar stał się areną niespotykanych emocji podczas premierowej gali Clout MMA, która miała miejsce 5 sierpnia. W tym wyjątkowym wydarzeniu udział wzięły znane postacie ze świata sportu i nie tylko. Czy była to noc pełna niespodzianek? Oto relacja z wydarzeń tego wieczoru.

Historia napisana na nowo

Pierwsza walka Clout MMA 1 była czymś, czego fani sportów walki nie widzieli od dawna. "Super Mario" w starciu z "Ludwiczkiem" dał prawdziwy pokaz swoich umiejętności, zdobywając zwycięstwo po trzech rundach pełnych akcji. Niebawem po nich ring zdobył Wojciech Sobierajski, który nie dał szans Piotrowi Pająkowi, kończąc walkę nokautem w pierwszej rundzie.

Mimo że "Pudzian" miał pierwotnie stanąć naprzeciwko Pawła Bomby, ostatecznym rywalem okazał się Błażej Augustyn. Ten ostatni, mimo krótkiego czasu na przygotowanie, zademonstrował swoje umiejętności, pokonując swojego rywala przez decyzję sędziów.

Wieczór pełen emocji

Było jeszcze więcej emocjonujących chwil podczas tej nocy. Piotr "Lizak" Lizakowski zachwycił wszystkich swoją techniką, poddając Dominika Skowyrę w pierwszej rundzie. Wśród innych znaczących walk była też potyczka Tomasza "Szalonego Reportera" Matysiaka przeciwko Cezaremu "Czarek Czaruje" Gołębiewskiemu, gdzie iluzjonista pokonał swojego rywala w trzeciej rundzie.

Nie można też zapomnieć o walce pań, w której Monika Laskowska zdominowała Nikolę Alokin, kończąc pojedynek w drugiej rundzie.

Noc pełna niespodzianek

Zdecydowanie najbardziej oczekiwaną walką wieczoru była konfrontacja Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą. Mimo że trwała tylko 16 sekund, była pełna dramatycznych momentów. Najman, który wszedł z impetem, został niespodziewanie pokonany przez "Polskiego Księcia".


Clout MMA 1 wyniki walk

 1. Kacper Ludwiczek Bociański – Mariusz Super Mario Sobczak

 2. Piotr Pająk – Wojciech Rekordzista Sobierajski

 3. Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski

 4. Piotr Lizak Lizakowski – Dominik Skowyra

 5. Konrad Karwat – Michał Potężny Tłumacz Waleszczyński

 6. Tomasz Szalony Reporter Matysiak – Cezary Czarek Czaruje Gołębiewski

 7. Nikola Nikita Alokin – Monika Najlepsza Polska Dziennikarka Laskowska

 8. Ewa Mrs. Honey Wyszatycka – Paulina Hornik

 9. Adrian Cios – Magical jr.

 10. Denis Labryga – Dawid Crazy Załęcki

 11. Jay Silva – Tomasz Sarara

 12. Tomasz Hajto – Zbigniew Bartman

 13. Marcin Najman – Andrzej Fonfara


Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
 1. Fortuna
 2. STS
 3. betclic
 4. LVBET
Zgłoś błąd