CLOUT MMA 3 karta walk

Artykuły
CLOUT MMA 3 karta walkFot. Materiały prasowe CLOUT

Nadchodząca gala CLOUT MMA 3 w Warszawie obiecuje być emocjonującym wydarzeniem dla fanów mieszanych sztuk walki. Zaskakujące konfrontacje i debiuty znanych sportowców sprawią, że ten wieczór przejdzie do historii.

Zaskakujący Debiut: Piłkarze w Świecie MMA

Głównym punktem gali jest niespotykane dotąd starcie: Tomasz „Gianni” Hajto kontra Jakub Wawrzyniak. Obaj znani z boisk piłkarskich, teraz stają naprzeciw siebie w zupełnie innym kontekście, demonstrując swoje umiejętności walki w klatce.

Denis „Bad Boy” Załęcki – Dwa Pojedynki w Jednym Wieczorze. Załęcki, znany z determinacji i agresywnego stylu, zmierzy się najpierw z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem, a później z Natanem Marconiem. Jest to wyzwanie, które nieczęsto widuje się na galach MMA.

Wyjątkowe Pojedynki: Sportowcy Przekraczają Granice Dyscyplin

Wśród innych atrakcji gali wyróżnia się pojedynek Zbigniewa Bartmana, byłego siatkarza, z Błażejem Augustynem, znanym z piłkarskich boisk. To starcie symbolizuje nie tylko siłę i technikę, ale także umiejętność adaptacji do nowych wyzwań.

Warte uwagi jest również spotkanie Wojciecha „Rekordzisty” Sobierajskiego z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim oraz emocjonująca walka Marianny Schreiber z Moniką Laskowską. Te pojedynki dodadzą gali nie tylko technicznej głębi, ale i emocjonalnego napięcia.

Gdzie Obejrzeć: Dostępność Transmisji

Gala CLOUT MMA 3 będzie dostępna dla fanów na całym świecie poprzez system PPV na stronie cloutmma.tv, z cenami zaczynającymi się od 34,99 zł. Dwa inauguracyjne pojedynki będą transmitowane bez opłat na oficjalnym kanale YouTube organizacji, co pozwoli nowym widzom zaznajomić się z fascynującym światem MMA.

Karta walk

Karta walk przedstawia się imponująco:

Tomasz „Gianni” Hajto vs. Jakub Wawrzyniak – K-1, małe rękawice

Marcin „Cesarz” Najman vs. Adrian Cios – MMA

Denis “Bad Boy Załęcki lub Denis Labryga* vs. Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – MMA

Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Patryk „Wielki Bu” Masiak – K-1, małe rękawice

Zbigniew Bartman vs. Błażej Augustyn – MMA

Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Grzegorz „Szuli” Szulakowski – boks, małe rękawice

Marianna Schreiber vs. Monika Laskowska – K-1, małe rękawice

Marcin Siwy vs. Wasyl „Vasyl” Hałycz – Boks, małe rękawice

Mateusz „Mavs” Szczypior i Krystian „Świstak” Bajor vs. Fabian „Banersky” Baner i Alan “Antena” Stępień – 2 na 2, K-1, małe rękawice

Gala CLOUT MMA 3, z jej różnorodnością pojedynków i uczestników, stanowi doskonałą okazję dla fanów sportów walki, aby zobaczyć swoich ulubionych sportowców w nowym świetle, a także dla nowych widzów, aby odkryć pasję do MMA.

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. LVBET
Zgłoś błąd