Eliminacje do mistrzostw świata 2022. Gdzie oglądać wrześniowe mecze Polski?

Transmisje TV i online
Eliminacje do mistrzostw świata 2022. Gdzie oglądać wrześniowe mecze Polski?Fot. shutterstock.com

Zbliżający się tydzień stanie pod znakiem eliminacyjnych spotkań do mistrzostw świata 2022 roku. W tym artykule postaramy się więc przedstawić szczegóły dotyczące transmisji na żywo, co jest tym ważne, że skupia się praktycznie w jednym miejscu. Gdzie oglądać wrześniowe mecze Polaków?

Transmisja na żywo ze spotkań reprezentacji Polski. Gdzie oglądać w tv oraz w internecie?

Walkę o awans Polacy rozpoczną w najbliższy czwartek 2 września, o godzinie 20:45. Wówczas na PGE Narodowy dotrze reprezentacja Albanii, który w tym momencie jest wyżej w klasyfikacji grupowej. Gdzie obejrzeć ten pojedynek live? Do głosu dojdą tutaj aż dwa kanały tv: TVP 1 oraz TVP Sport, których wesprze również darmowa platforma internetowa sport.tvp.pl.

Mecz Polska - Albania na żywo

Transmisja z meczów eliminacji do mundialu

Trzy dni później, a więc w niedzielę 5 września, o godzinie 20:45 Polskę czeka najłatwiejszy pojedynek. Chodzi o starcie z San Marino, z którym komplet punktów jest oczywiście obowiązkiem. W kontekście transmisji na żywo musimy powiedzieć o tych samych propozycjach, a więc o antenach tv TVP 1 oraz TVP Sport. W internecie rynek zdominuje witryna sport.tvp.pl.

San Marino - Polska live

Zgrupowanie kadry zakończy hitowe spotkanie z Anglią. Ten pojedynek zaplanowano na środę 8 września, na godzinę 20:45. Oferta transmisji live zapowiada, że każdy stanie przed szansą wyboru konkretnego źródła. Znów musimy bowiem zahaczyć o kanały tv TVP 1, TVP Sport czy platformę online sport.tvp.pl.

Transmisja live z meczu Polska - Anglia

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. LVBET
Zgłoś błąd