Fame MMA 19 kto zawalczy? Karta walk

Artykuły
Fame MMA 19 kto zawalczy? Karta walkFot. Materiał prasowy Fame

FAME MMA 19 – to będzie wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością znów rozgrzeje serca i wywoła falę emocji wśród fanów mieszanych sztuk walki oraz popkultury. Kto stanie w oktagonie? Przygotujcie się na serię nieoczekiwanych, ale równocześnie ekscytujących zestawień.

Ewolucja i niespodzianki na FAME MMA 19

Federacja FAME MMA nie przestaje zaskakiwać. Po burzliwych wydarzeniach na poprzednich galach, organizatorzy postanowili wprowadzić kilka nowości. Ciekawostką jest fakt, że po raz pierwszy zobaczymy pojedynki w formule K-1 z małymi rękawicami.

Wydarzenie to stanowi mieszankę profesjonalizmu i show-biznesu, które przyciąga zarówno starych wyjadaczy sportów walki, jak i fanów influencerów. Karta walk FAME MMA 19 to kolejny krok na drodze do podniesienia jakości widowiska.

Kto zawalczy na FAME MMA 19?

Na gali nie zabraknie rewanżów, które z pewnością podgrzeją atmosferę. Oczekiwania są duże, zwłaszcza po dramaturgii poprzednich starć. Wyjątkową iskrę wprowadza ponowne starcie Piotra Tyburskiego z Tomaszem Gromadzkim.

W kontekście walk kobiecych, duże zainteresowanie wzbudza pojedynek Klaudii Kołodziejczyk z Dominiką Rybak. Dla wielu jest to szansa na zrewanżowanie się i pokazanie, że walki damskie nie ustępują tym męskim.

Debiuty i powroty na FAME MMA 19

Wśród zaproszonych do walki znajdują się również osoby, które dopiero zadebiutują w federacji. Wielką niespodzianką jest Wacław Osiecki, który będzie miał okazję zaprezentować się w oktagonie. Czy będzie to równie spektakularny debiut jak w przypadku innych celebrytów?

Jest też miejsce dla powracających bohaterów. Marcin Wrzosek, znany jako Polish Zombie, wraca do oktagonu w celu rewanżu z Piotrem Szeligą. Czy historia się powtórzy, czy też będziemy mieli nowego króla?

Karta walk FAME MMA 19


Amadeusz Ferrari Roślik - Arkadiusz Tańcula

Marcin Xayoo Majkut - Franciszek Rusiecki (K-1, małe rękawice) 

Alberto Simao - Paweł Tyburski (K-1, małe rękawice)

Kuba Nowaczkiewicz - Robert Karaś (Boks, małe rękawice)

Sebastian Fabijański - Filip Filipek Marcinek (K-1, małe rękawice) 

Piotr Tybori Tyburski - Tomasz Zadyma Gromadzki (rewanż)

Marcin Polish Zombie Wrzosek - Piotr Szeli Szeliga (rewanż)

Przemysław Szyszka - Norbert Daszkiewicz

Klaudia Sheya Kołodziejczyk - Dominika Rybak

Natan Marcoń - Mariusz Hejter Słoński 


Organizatorzy FAME MMA 19 zadbali, by każdy znalazł coś dla siebie. Od rewanżów po debiuty, od walk damskich po starcia w różnych formułach – to wszystko składa się na jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie polskiego MMA.

Jedno jest pewne - 2 września 2023, dzień gali, przyniesie mnóstwo emocji i niezapomnianych momentów. Oby tylko poziom sportowy był równie wysoki jak poziom emocji, który z pewnością dostarczą nam zawodnicy i organizatorzy.

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. LVBET
Zgłoś błąd