kasynos.online

Bonusy bukmacherskie
 1. 1. 300 EUR bonus na start

  Odbierz bonus bukmacherski o wartości 300 EUR od bukmachera Bet2u

  bet2u Odbierz bonus
 2. 2. Bonus na start do 200 PLN

  Załóż konto u bukmachera Bwin i odbierz bonus powitalny do 200 PLN!

  Bwin Odbierz bonus
 3. 3. Bonus powitalny na start

  Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu!

  Bet365 Odbierz bonus
 4. 4. Zakład bez ryzyka 100 EUR

  Zarejestruj konto w Betclic i odbierz na start zakład bez ryzyka do wartości 100 EUR. Jeżeli przegrasz - otrzymasz zwrot postawionego zakładu.

  Betclic Odbierz bonus
Promocje bukmacherskie

Jagiellonia przedłuża współpracę z Totolotkiem.

Artykuły

Zakłady bukmacherskie Totolotek zostały ponownie oficjalnym sponsorem premium Jagiellonii Białystok. Tym razem współpraca została przedłużona do końca sezonu 2015/2016. Wspólne działania zostaną rozszerzone o dodatkowe świadczenia dla sponsora, a w konsekwencji zwiększone przychody dla klubu. Totolotek zwraca także uwagę na konieczność zmian w egzekwowaniu prawa na rynku zakładów, aby dalej móc wspierać polski sport.

Jagiellonia to jeden z czterech klubów Ekstraklasy sponsorowanych przez zakłady bukmacherskie Totolotek. "Jako sponsor wyrażamy chęć inwestowania większych środków w Jagiellonię, kolejne kluby piłkarskie i inne dyscypliny sportu. Przeszkodą są prawne aspekty funkcjonowania legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce, które jednocześnie obciążone są wysokim podatkiem, zakazem reklamy i osamotnione w walce z bukmacherami bez licencji. Wierzymy jednak, że wkrótce ta sytuacja ulegnie zmianie, a skorzysta na tym polski sport." "“ mówi Adam Lamentowicz, prezes zakładów bukmacherskich Totolotek. W ramach współpracy bukmacher otrzyma dodatkowe świadczenia brandingowe podczas meczów Jagiellonii na swoim stadionie oraz utrzyma dotychczasowe, związane m.in. z telewizją internetową JagaTV i działaniami konkursowymi kierowanymi do kibiców przez social media sponsora oraz klubu. Kibice nadal będą mieli możliwość typowania wyników w aplikacji Totolotka na facebooku Jagiellonii, gdzie czekają nagrody w postaci klubowych gadżetów i biletów na mecze rozgrywane przy Słonecznej.

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Newsletter

Zapisz się, aby jako pierwszy otrzymywać specjalne bonusy i depozyty bukmacherskie

Nasi partnerzy
 1. Fortuna
 2. STS
 3. betclic
 4. Totolotek
Zgłoś błąd