Bonusy bukmacherskie
  1. 1. Bonus powitalny na start

    Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu! Rejestracja jest wymag...

    Bet365 Odbierz bonus

Jak grać w Pokera Online za darmo?

Artykuły
Jak grać w Pokera Online za darmo?Fot. GGpoker

Poker w mediach często przedstawiany jest jako rozrywka dla zamożnych ludzi, zepsutych dzieciaków z bogatych domów lub gangsterów pałających się hazardem. Wszystkie te teorie są błędne i wynikają z niewiedzy, czym tak naprawdę jest dzisiejszy poker - a jest przede wszystkim świetną zabawą w której udział może wziąć każdy, bez względu na płeć, status społeczny czy zawód. Warunek jest właściwie jeden - trzeba być pełnoletnim.

Poker online to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi szeroko rozumianego gamingu. Osoby lubiące rywalizację zasiadają do wirtualnych stołów i walczą między sobą o nagrody, nie ma to nic wspólnego z hazardem, ani ze schadzkami gangsterów. Operatorzy pokerowi dbają o weryfikację wieku swoich klientów, a także o bezpieczne środowisko gry. Dzięki internetowi, poker jest na wyciągnięcie ręki dla każdego, a bariery nie stanowią również pieniądze, bo w pokera wbrew stereotypom można grać również za darmo. W tym artykule wyjaśnimy gdzie można grać w pokera online za darmo.

Darmowe Turnieje

Wielki rozwój pokera online doprowadził do dużej konkurencji na tym polu, a to zawsze oznacza korzyść dla gracza. Pokerowi operatorzy świadczący usługi pokera online prześcigają się w pomysłach jak przyciągnąć nowych graczy na platformę, a jednym z najpopularniejszych sposobów jest organizowanie darmowych turniejów.

Darmowe turnieje nazywane w żargonie pokerowym “freerollami” to zwykłe turnieje pokerowe, w których organizator wykłada pulę nagród z własnej kieszeni i wrzuca je w koszty marketingowe. Udział w takim wydarzeniu jest przeważnie bardzo prosty i często jedynym wymogiem jest posiadanie konta w danym poker roomie. Gracz zakłada konto i może za darmo wziąć udział w turnieju z określoną pulę nagród. Jeżeli uda mu się zająć miejsce w czołówce, wygrywa prawdziwą gotówkę, którą może albo wypłacić, albo wykorzystać do opłacenia wpisowego w innych turniejach z większymi nagrodami.

Darmowe Turnieje są organizowane niemal na każdej platformie pokerowej. Niektórzy operatorzy, tacy jak np. GGPoker organizują turnieje dla graczy z poszczególnych krajów, gdzie rywalizacja toczy się wyłącznie wśród rodaków. W przypadku naszego kraju, turnieje nazywają się Polskie Środy i często pula nagród wynosi w nich ponad $2,000.

Kapitał na Start

Jeszcze kilka lat temu, bardzo popularną metodą na przyciągnięcie graczy było oferowanie nowym graczom tzw. Kapitału na start. Gracz po rejestracji konta otrzymywał np. Darmowe $50, których co prawda nie mógł wypłacić, ale mógł je wykorzystać w grach dostępnych na stronie operatora i po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki z salda bonusowego trafiały na konto główne z którymi mógł robić co zechce.

Obecnie tego typu promocje nie cieszą się dużą popularnością, ponieważ posiadały liczne wady. Przede wszystkim z ofert tych korzystali głównie początkujący gracze, którzy najczęściej szybko przegrywali je na platformie i szybko zniechęcali się do pokera. W pokerze nie chodzi jednak o jednarazowy wynik, a o tzw. Long-term, czyli wyniki długoterminowe, dlatego operatorzy zdecydowali się zmienić podejście do tego typu kwestii. Wciąż możemy jednak znaleźć oferty z bonusami typu $10 lub $20 za rejestrację konta.

Codzienny Darmowy Bilet

Nową koncepcję na oferowanie darmowych bonusów wprowadził wspomniany wcześniej GGPoker. Operator postanowił zorganizować promocję Codzienny Darmowy Bilet, dzięki której gracz każdego dnia może otrzymać za darmo bilet do turnieju za samo zalogowanie się na platformę. Oczywiście wartość tego biletu jest symboliczna, ale to idealne rozwiązanie dla wszystkich graczy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pokerze, ale są na początku swojej drogi i nie chcieliby inwestować własnych środków.

Warto tutaj zaznaczyć, że Darmowy Bilet w zależności od dnia tygodnia jest przyznawany na różne formy turniejów, dzięki czemu użytkownik ma nie tylko szansę na zbudowanie swojego kapitału bez dokonywania wpłaty, ale również może przetestować różne formy pokera. Takie rozwiązanie znalazło wielu zwolenników, którzy nawet w przypadku początkowego niepowodzenia, mogą kontynuować grę i doskonalić swoje umiejętności bez ponoszenia kosztów. Więcej informacji na temat promocji znajdziesz tutaj: https://pol.ggpoker.eu/promotions/daily-freebie/

Rozpoczęcie przygody z pokerem wcale nie musi wiązać się z dużymi inwestycjami, dzięki ofertom promocyjnym, można zgłębić tajniki gry bez wydawania swoich środków, całkowicie za darmo.

18+. UWAGA: Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie! Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. LVBET
Zgłoś błąd