Bonusy bukmacherskie
  1. 1. Bonus powitalny na start

    Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu!

    Bet365 Odbierz bonus

Jaki bonus na start oferuje bukmacher Fortuna?

Zakłady bukmacherskie
Jaki bonus na start oferuje bukmacher Fortuna?Fot. shutterstock.com

Bukmacher Fortuna jest jednym z najpopularniejszych, w pełni legalnych operatorów zakładów wzajemnych, w Polsce. Fani sportu, którzy obstawiają kupony, często stawiają je właśnie w Fortunie, gdyż oferta tego bukmachera jest bardzo konkurencyjna, sprzyja zawieraniu zakładów.

Jaki bonus na start od Fortuny?

Fortuna przygotowała dla swoich użytkowników bardzo atrakcyjny bonus na start. Typer może liczyć na bonus, którego wartość wynosi aż 2720 PLN. W skład promocji, wchodzą: bonus od drugiej wpłaty, w wysokości 2100 PLN, zakład bez ryzyka o wartości 600 PLN oraz darmowy zakład na kwotę 20 PLN. Jak widać w przypadku bukmachera fortuna bonus należy do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Jakie warunki gracz musi spełnić?

Oczywiście, by skorzystać z promocji, należy spełnić pewne wymogi, które przed graczem stawia operator. W przypadku darmowego zakładu o wartości 20 PLN, nie trzeba wypełniać żadnych wymogów i jest to jedyna taka promocja. Dla gracza, zawsze dodatkowe 20 PLN na grę, to szansa, by obstawić interesujące go wydarzenie bez ryzyka. Jeśli czujesz, że w danym spotkaniu, będzie underdog, jednak nie odważyłbyś się go zagrać, wykładając pieniądze z własnej kieszeni, dzięki tej promocji możesz to uczynić. 

Celem skorzystania z bonusu zakład bez ryzyka na kwotę 600 PLN, musisz dokonać jednokrotnego obrotu, jednakże nie ma tutaj żadnego kursu minimalnego, którego operator, by od Ciebie wymagał, tak więc bez większych przeszkód, można uzyskać ten bonus. W przypadku bonusu od drugiej wpłaty na kwotę 2100 PLN, możesz aktywować tę promocję do trzech dni od chwili, kiedy bukmacher Ci go przyzna. Pamiętaj, że operator przyzna Ci ten bonus wtedy, gdy dokonasz pierwszej wpłaty. Pamiętaj, że promocja ta podwaja wielkość drugiej wpłaty, tak więc masz kolejne 5 dni na to, by zasilić  depozyt własnymi środkami. Kiedy już zasilisz konto po raz drugi, operator będzie wymagał od Ciebie tego, byś:

- dokonał obrotu kwotą stanowiącą 80% drugiego depozytu, jeśli to spełnisz zostaniesz wynagrodzony 20% bonusu, maksymalnie do 420 PLN

- kolejno, byś obrócił kwotą stanowiącą czterokrotność drugiego depozytu, wynagrodzony zostaniesz 80% bonusu, gdzie kwota wyniesie maksymalnie do 1680 PLN;

Łatwo policzyć więc, że łącznie za bonus ten możesz zainkasować 2100 PLN, co zostało zaznaczone powyżej.

fortuna bonus

Czy kupony przegrane, wliczane będą do obrotu?

Zastanawiasz się nad tym, co się stanie kiedy przegrasz kupon. Wiadomo bowiem, że choć bukmacher wymaga tego, żeby w przypadku bonusu od drugiej wpłaty na kuponach znajdywały się zakłady o kursie minimalnym 1,80, to jednak nigdy nie otrzymasz gwarancji, że taki kupon wejdzie. Należy tutaj wyraźnie podkreślić jednak, że nie ma znaczenia czy kupony będą wygrane czy też przegrane. Warto jednak wiedzieć, że do obrotu nie będą wliczane kupony anulowane, unieważnione, zwrócone, wypłacone za pomocą funkcji cash out, zawarte na Wirtualne Sporty oraz na Bet On Games. Tak więc, kiedy widzisz, że postawiony przez Ciebie kupon może zostać wtopiony, chcąc skorzystać z bonusu od drugiego obrotu , kiedy widzisz, że Twoja drużyna przegrywa, nie wypłacaj środków, oczywiście jeśli Twoim priorytetem jest możliwość uzyskania bonusu od drugiego obrotu. Bukmacher ma 24 godziny od zakończenia obrotu, na wypłacenie bonusu. 

 

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. Totolotek
Zgłoś błąd