Bonusy bukmacherskie
  1. 1. Bonus powitalny na start

    Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu! Rejestracja jest wymag...

    Bet365 Odbierz bonus

Kiedy kolejny turniej Huberta Hurkacza? Gdzie zagra w sierpniu?

Artykuły
Kiedy kolejny turniej Huberta Hurkacza? Gdzie zagra w sierpniu?Fot. Janet McIntyre / shutterstock.com

Gdy rozmawiamy o emocjonujących meczach i doskonałej strategii gry w tenisa, nazwisko Huberta Hurkacza jest na szczycie listy. Ale gdzie i kiedy zobaczymy go w akcji w najbliższym czasie? Przygotowaliśmy szczegółowe informacje o jego najbliższych planach startowych.

Sezon pełen wyzwań: Hurkacz nie ustępuje

Sezon 2023 był dla Huberta Hurkacza okresem pełnym wyzwań. Choć zwycięstwo w turnieju w Marsylii stanowiło dobry początek, kolejne miesiące nie były łatwe. Niemniej jednak, z trudem i determinacją, Hurkacz odzyskał swoją formę na Wimbledonie 2023.

Nawet spotkanie z gigantem tenisa, Novakiem Djokoviciem, nie zdołało osłabić jego determinacji. Wykazał niezwykłą siłę, a jego serwis, z prędkością sięgającą 227 km/h, stał się prawdziwym symbolem jego nieugiętości.

Kolejne kroki Hurkacza: Co przyniesie przyszłość?

Po Wimbledonie, Hurkacz zasłużył na krótką przerwę. Jednak najważniejsze pytanie pozostaje: Gdzie i kiedy zagra następny turniej? 

Na horyzoncie mamy turnieje ATP Masters w Toronto (8-13 sierpnia) i Cincinnati (13-20 sierpnia), które otworzą serię amerykańskich turniejów na twardych kortach. Szczytowym momentem tego cyklu będzie US Open, rozpoczynające się 28 sierpnia i trwające do 10 września.

Planowany harmonogram startów Hurkacza: Co czeka nas dalej?

Oto daty startów Hurkacza w najbliższych tygodniach:

ATP Masters Toronto – Kanada – 8-13 sierpnia
ATP Cincinnati – Stany Zjednoczone – 13-20 sierpnia
US OPEN – Stany Zjednoczone – od 28 sierpnia do 10 września

Bez względu na to, gdzie zagra Hurkacz, z pewnością dostarczy nam wiele emocjonujących momentów. Czekamy z niecierpliwością na jego kolejne mecze!

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. LVBET
Zgłoś błąd