Bonusy bukmacherskie
  1. 1. Bonus powitalny na start

    Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu!

    Bet365 Odbierz bonus

Krótkie porównanie bukmacherów: Bonus STS vs bonus Superbet

Artykuły
Krótkie porównanie bukmacherów: Bonus STS vs bonus SuperbetFot. shutterstock.com

Bierzesz pod uwagę te dwie firmy hazardowe pod względem zarejestrowania konta w najbliższym czasie? Chcesz zdecydować się na STS albo Superbet? Czym cechują się te firmy? Jakie oferty powitalne na start są przez nie oferowane? Gdzie jest zaś więcej wydarzeń do typowania?

Ile możesz zgarnąć na start w STS?

Nie da się ukryć, że bonus oferowany przez jednego z najpopularniejszych bukmacherów online jest godny zainteresowania. Jeśli zatem jeszcze nie masz tutaj konta, to warto zmienić ten stan rzeczy możliwie jak najszybciej. Dużo osób chętnie decyduje się właśnie na ten krok. W końcu bukmacher aktualnie oferuje (stan na 18 sierpnia 2021 roku) 100% aż do 1200 PLN. Jak zdobyć ten bonus sts? Musisz tylko zarejestrować się i dokonać pierwszego depozytu. Jeśli zaś wpłacisz 1200 PLN, to na Twoim koncie automatycznie pojawi się 2400 PLN. Przed Tobą jeszcze konieczność uwolnienia środków bonusowych. W tym celu musisz zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu. Jeśli zatem dostałeś 1200 PLN, to musisz zagrać za 3600 PLN itd. Do obrotu wliczają się tylko wygrane kupony o kursie minimalnym wynoszącym 1.91. Generalnie warunki nie są szczególnie trudne do zrealizowania. Nie może zatem zaskakiwać, że oferta STS jest określana jako w tym momencie jedna z najlepszych.

Co oferuje dla nowych userów Superbet?

Superbet jest, naszym zdaniem, trochę niedocenianym bukmacherem. Warto zaś zainteresować się tym, co oferuje ta firma hazardowa - aktualnie promowana miedzy innymi przez Jerzego Dudka, Sławomira Peszko, czy Jana Błachowicza. W Superbet możesz otrzymać na przykład 100% do 50 PLN - od pierwszej wpłaty. Na zrealizowanie depozytu masz całe dwa tygodnie od momentu dokonania rejestracji. Co dzieje się dalej? To nie koniec promocji. Jeśli bowiem wykonasz ten krok, to aktywujesz Tydzień bez ryzyka. Gdy po siedmiu dniach będziesz na minusie (biorąc pod lupę wszystkie zagrane przez Ciebie kupony), to otrzymasz bonus superbet. Jego kwota to maksymalnie 500 PLN. Nie da się ukryć, że warunki są naprawdę atrakcyjne dla nowych użytkowników. Z tego właśnie względu firma hazardowa Superbet ma obecnie coraz więcej zadowolonych userów. Jak dokonać zaś obrotu bonusem? Otrzymałeś 500 PLN zwrotu? W takim razie musisz zagrać za czterokrotność tej stawki. Każdy kupon powinien składać się minimum z dwóch zdarzeń. Co więcej, każda z poszczególnych sekcji musi mieć kurs wynoszący 1.30. Z kolei łączny kurs danego kuponu nie powinien być niższy niż 1.80. Na wykonanie obrotu Klienci Superbet mają dokładnie dwa tygodnie. Trzeba zatem wszystko sobie dokładnie zaplanować i konsekwentnie realizować to zadanie.

Gdzie jest więcej dyscyplin do typowania?

Bardziej urozmaicona jest na pewno oferta STS. Warto jednak zauważyć, że w Superbet także jest wiele zdarzeń do typowania. Możesz zatem znaleźć opcje podstawowe, jak i dodatkowe. I to nie tylko na najbardziej popularne sporty. Co jeszcze jest warte podkreślenia? Fakt, że w tych bukmacherach możesz obstawiać wydarzenia nie tylko prematch, ale także w trybie live.

Fot. wee dezign / shutterstock.com

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. Totolotek
Zgłoś błąd