Kryptowaluty a e-sport

Artykuły
Kryptowaluty a e-sportFot. shutterstock.com

Czytając tytuł tego artykułu zapewne zadajesz sobie pytania. Co wspólnego mają kryptowaluty z e-sportem. Okazuje się, że zaskakująco wiele. Obecnie możemy spotkać takie systemy jak Tron - które pozwalają nam łączyć przyjemne z pożytecznym - mianowicie zarabiać poprzez grę? Brzmi cudownie prawda? O tym i innych aspektach tego szczególnego związku dowiesz się w tym artykule. Wiele osób zastanawia się co to jest bitcoin, warto też zapoznać się z tematyką kryptowalut apropo e-sportu i gier.

E-sportowa kryptowaluta - innowacyjne rozwiązanie

Wraz z rozwojem rynku kryptowalut wzrastała również branża e-sportu. Można powiedzieć, że losy tych dwóch dziedzin są niemalże tożsame. Na początku słyszeli o nich nieliczni, następnie były one wyśmiewane przez sceptyków nieznających w pełni ich potencjału, a w obecnych czasach oba te rynki przynoszą wielomiliardowe zyski. Ciekawym rozwiązeniem w ostatnich latach stała się ESBC (Esports Betting Coin). Jest to nowoczesna kryptowaluta, która została stworzona by dzięki niej obstawiać wyniki meczów profesjonalnych drużyn e-sportowych. 

Coraz więcej kasyn do swojej oferty wprowadza możliwość depozytu poprzez kryptowaluty. Można powiedzieć, że 2023 roku stał się standardem w tej kwestii. Gracze mogą zagrać w jednoręki bandyta online na pieniądze obstawiając spiny poprzez dany portfel kryptowalutowy. Co ciekawe na swoim koncie możemy posiadać kilka sald w zależności od ilości posiadanych przez nas środków wirtualnego pieniądza.

ESBC rozwija się bezustannie. Korzysta z coraz to nowych rozwiązań mających zachęcić graczy i ich kibiców do korzystania z niej. System polecający stworzony przez twórców tej platformy powoduje, że możesz zarobić, kiedy udostępnisz twój link referencyjny twoim przyjaciołom. Ma to zachęcić coraz to większą liczbę osób do korzystania z niej, a co za tym idzie do zwiększenia jej popularności oraz zysków przez nią przynoszonych. Co istotne platforma ta jest w w pełni anonimowa i możesz obstawiać wyniki twoich ulubionych drużyn e-sportowych bez ryzyka za pomocą kryptowaluty ESBC i innych kryptowalut. 

Enjin Coin oraz Tron - najlepsze kryptowaluty dla graczy 

Kolejną kryptowalutą godną polecenia dla graczy jest Enjin Coin (ENJ). Projekt ten nawiązał współpracę z potentatami - Microsoft Azure Heroes i Samsung Blockchain Keystore. Coraz więcej gier staje się zintegrowanych z tym coinem. Do najpopularniejszych z nich możemy zaliczyć m.in Lost Relics czy The Six Dragons. Niewątpliwą zaletą tej kryptowaluty jest to, że za jej pomocą możesz kupować oraz sprzedawać zdobyte w grach przedmioty. ENJ pomimo tego, że ma zaledwie kilka lat jest już bardzo rozwinieta, a dodatkowo przejrzysta i w pełni bezpieczna. 

Nie można poruszać tematu bitcoinów nie wymieniając projektu Tron. To niewątpliwie najlepszy do tej pory stworzony projekt blockchainowy. Najpopularniejszą grą z nim związaną jest popularna Knight Story. Aktualna cena tej kryptowaluty to około 3 centy, docelowa jej ilość wynosi ponad 100 miliardów monet. Tron jest bardzo szybki, wydajny oraz daje pełną satysfakcję z korzystania dla graczy. 

Rynek kryptowalut, giełdy kryptowalut, portfele i wiele innych elementów związanych z bitcoinami i altcoinami rozrasta się cały czas. Praktycznie codziennie odkrywamy nowe newsy na ich temat. Jeśli uwielbiasz gry i masz nosa do rynku kryptowalut. To opcje wymienione powyżej są zdecydowanie godne polecenia dla ciebie. Z pewnością korzystając z nich doznasz sporo frajdy, a może zarazisz tą pasją swoich najlepszych przyjacioł. Hasło "kryptowaluty to przyszłość" wydaje się zbyt często używane. Ale z pewnością musisz się z nim zgodzić. 

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. LVBET
Zgłoś błąd