MOVE Federation 2: Kiedy, Gdzie, PPV, Bilety

Artykuły

Za horyzontem tradycyjnej piłki nożnej pojawia się MOVE Federation – fenomenalne połączenie sportu z eksplozją popularności influencerów. Druga edycja tego wydarzenia zbliża się wielkimi krokami. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!

MOVE Federation - Piłka nożna, jakiej jeszcze nie znałeś

Zapomnij o klasycznych regułach. MOVE Federation to prawdziwa rewolucja w świecie piłki nożnej. Owalne boisko z bandami, olbrzymie bramki i przede wszystkim unikalny system punktacji. Zdobywanie goli z przewrotki, nożyc czy szczupaka to nie tylko widowisko, ale przede wszystkim możliwość zgarnięcia trzech punktów za jedno trafienie. A co powiesz na możliwość wprowadzenia do gry Superbohatera - profesjonalnego piłkarza?

Ale to nie wszystko. Drużyny mogą korzystać z dwuminutowej przerwy na żądanie oraz zdobywać bramki po odbiciu piłki od bandy. MOVE Federation to sportowa dynamika w najlepszym wydaniu.

MOVE Federation 2 - Co nas czeka?

Po spektakularnej pierwszej edycji w listopadzie 2022, fani w napięciu oczekują na kontynuację. Już 7 października Arenę Gliwice wypełni energia drugiej edycji MOVE Federation. Przygotuj się na piłkarskie show pod wodzą najpopularniejszych influencerów z Polski!

Na boisku zobaczymy drużyny takie jak Team Crusher i Team Boxdel. Ale to nie koniec niespodzianek. Kim będą pozostali uczestnicy? Więcej informacji ujawnionych zostanie wkrótce.

Bilety i PPV - Co warto wiedzieć?

Choć bilety są już dostępne do nabycia, fani muszą uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o PPV. Transmisja wciąż pozostaje zamknięta. Jednak warto być na bieżąco z oficjalnymi kanałami MOVE Federation, aby nie przegapić żadnej informacji.

MOVE Federation 2 obiecuje piłkarskie emocje na najwyższym poziomie. Nie przegap kolejnej odsłony tej sportowej rewolucji!

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. LVBET
Zgłoś błąd