Bonusy bukmacherskie
 1. 1. Welcome Promo

  Register your account with Unibet now and receive a welcome bonus!

  Unibet Odbierz bonus
 2. 2. Bonus for new customers

  Join Betsson and take advantage of an extra welcome bonus to kick things off!

  Betsson Odbierz bonus
 3. 3. Extra Welcome Bonus

  Open an account with the Bdmbet bookmaker and secure an exclusive welcome bonus on the spot!

  Bdmbet Odbierz bonus

MOVE Federation 2: Kto wystąpi?

Artykuły
MOVE Federation 2: Kto wystąpi?Fot. Materiał prasowy MOVE

Kiedy myślimy o połączeniu sportu i mediów społecznościowych, na myśl przychodzi nam jedno wydarzenie – Move Federation 2! Gliwicka Arena znów otworzy swoje bramy, aby przyjąć plejadę influencerów, którzy podczas pierwszej edycji dostarczyli nam niezapomnianych wrażeń.

Rywalizacja w wielkim stylu

Druga edycja Move Federation zapowiada się równie elektryzująco, jeśli nie bardziej. To nie tylko sportowe zmagania, to przede wszystkim pojedynek osobowości, charakterów i stylów. Czy ktoś zdoła przewyższyć występy Boxdela, Wojtka Goli i Natsu z pierwszej edycji? Kto okaże się niespodziewaną gwiazdą tego sezonu?

Za chwilę poznamy odpowiedzi na te pytania, a już teraz możemy zapoznać się z niektórymi z nich.

Gwiazdozbiór drużyn

W centrum uwagi z pewnością znajdzie się drużyna "Emeritos Banditos", dowodzona przez charyzmatycznego Jarosława "Pashabiceps" Jarząbkowskiego. Towarzyszyć mu będą takie osobowości jak Piotr "Izak" Skowyrski czy Krzysztof "Krzy Krzysztof" Kondracki. Z takim składem są gotowi zawładnąć boiskiem!

Nie mniej interesująco zapowiada się drużyna Jakuba "Japczana" Piotrowicza, która łączy w sobie zarówno doświadczenie, jak i świeżość młodych talentów.

Zmaganie o finałowe miejsce

W Move Federation 2 stawka jest ogromna. To nie tylko walka o tytuł najlepszej drużyny, ale przede wszystkim o miejsce w wielkim finale w 2024 roku. Wiemy już, że pewne miejsce w półfinale ma Team Crusher. Kim będą ich przeciwnicy? Jakie zaskakujące połączenia i taktyki zobaczymy?

Jedno jest pewne: każdy mecz przyniesie nam falę emocji, a 7 października 2023 roku wszyscy będziemy świadkami sportowego spektaklu roku!


Move Federation 2 to przystanek przed wielkim finałem. To okazja, by poczuć ducha rywalizacji, poznać nowe twarze i kibicować swoim faworytom. Nie możemy się doczekać!

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
 1. Fortuna
 2. STS
 3. betclic
 4. LVBET
Zgłoś błąd