mls/ MLS
Transmisje 20
copa-libertadores/ Copa Libertadores
Transmisje 16
1-liga-polska/ 1. Liga Polska
Transmisje 15
pko-bp-ekstraklasa/ PKO BP Ekstraklasa
Transmisje 13
liga-europejska/ Liga Europejska
Transmisje 12
liga-mistrzow/ Liga Mistrzów
Transmisje 10
la-liga-hiszpanska-primera-division/ La Liga Hiszpańska (Primera Division)
Transmisje 10
premier-league-liga-angielska/ Premier League (Liga Angielska)
Transmisje 10
ligue-1-liga-francuska/ Ligue 1 (Liga Francuska)
Transmisje 9
puchar-anglii/ Puchar Anglii
Transmisje 101
puchar-ligi-angielskiej/ Puchar Ligi Angielskiej
Transmisje 35
liga-konferencji-europy/ Liga Konferencji Europy
Transmisje 30
puchar-niemiec/ Puchar Niemiec
Transmisje 26
kolarstwo/ Kolarstwo
Transmisje 20
nfl/ NFL
Transmisje 18
Popularne skróty meczówwięcej

Piątek i Klich w pierwszym składzie? Prawdopodobna jedenastka na mecz z Włochami.

Piątek i Klich w pierwszym składzie? Prawdopodobna jedenastka na mecz z Włochami.

Dziennikarz Polsatu Sport - Roman Kołtoń w swoim autorskim programie Prawda Futbolu opublikował prawdopodobną jedenastkę reprezentacji Polski na mecz z Włochami. Wydaję się, że czekają nas debiuty i jeden duży powrót do kadry.

Polacy mają zagrać w systemie 4-2-2-2 z dwoma ofensywnymi pomocnikami. Na bramce ma stanąć Łukasz Fabiański, który od początku sezonu rozegrał cztery mecze w barwach West Hamu. Czwórkę defensorów mają tworzyć : Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Marcin Kamiński oraz Arkadiusz Reca. Dla tego ostatniego mecz z Włochami ma być debiutem w kadrze.

Kolejno przed obrońcami ma zagrać dwóch defensywnych pomocników, czyli Karol Linetty i Grzegorz Krychowiak. Dalej mamy zaskoczenie, gdyż awizowanych jest dwóch ofensywnych pomocników, czyli powracający do kadry Mateusz Klich oraz Piotr Zieliński.

Do gry w ataku desygnowani mają być Robert Lewandowski i debiutujący Krzysztof Piątek. Napastnik Genui ma za sobą rewelacyjny start w Serie A, gdzie w dwóch meczach zdobył już trzy bramki.


Podstawowa „jedenastka” reprezentacji Polski według Kołtonia:

Fabiański - Bereszyński, Glik, Kamiński, Reca - Linetty, Krychowiak, Klich (Romanczuk), Zieliński - Piątek, Lewandowski


Artykuły

Brzeczek Jedenastka Liga-narodow Polska Sklad Wlochy

Data publikacji: 05.09.2018 11:44

Autor: Jacek Wiórek