Bonusy bukmacherskie
  1. 1. Bonus powitalny na start

    Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu!

    Bet365 Odbierz bonus

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin. Transmisja na żywo w tv i stream live online w internecie. Gdzie oglądać?

Artykuły
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin. Transmisja na żywo w tv i stream live online w internecie. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Mówiąc o ofercie transmisyjnej na najbliższą kolejkę Ekstraklasy, warto poznać szczegóły dotyczące tego, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin. Spotkanie zaplanowane na piątek, 29 maja, na godzinę 20:30 będzie bowiem rozpoczynać tę kolejkę gier. Na ten moment opcji jest stosunkowo dużo, ponieważ poza kanałem Canal+Sport, swoje do ugrania ma platforma Player.pl. W tym artykule postaramy się przedstawić szczegóły działania tej witryny internetowej, gdyż jej specyfika jest naprawdę interesująca.

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin? Oferta platformy Player.pl

W kontekście transmisji internetowej platforma Player.pl jest chyba najważniejsza. Prywatna strona działa bowiem na zasadzie usługi abonamentowej, ponieważ zainteresowany klient musi opłacić dany pakiet. Antena Canal+Sport, na której będzie można obejrzeć mecz Pogoni z Zagłębiem stanowi podstawę zestawu "CANAL+". Obecnie za całość tej oferty zapłacimy 50 złotych za miesięczny okres użytkowania. W propozycji poza meczami, znajdzie się jednak także miejsce dla najlepszych filmów oraz seriali. Same ceny mogą ulegać konkretnym przetasowaniom.

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport w telewizji internetowej Player

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin w tv?

Zakres działania poszczególnych transmisji sięga również oferty konkretnych stacji telewizyjnych. W tym miejscu należy wyróżnić propozycję pięciu stacji, które w swojej ofercie stawiają na ceny abonamentowe. Pierwsze dwie lokaty zajmują właściciele CANAL+ oraz Cyfrowego Polsatu, ale nie należy pomijać również oferty UPC, Vectry czy Netii. Większość z wymienionych stacji w swojej propozycji stawia również na szeroki zakres Internetu czy telefonu stacjonarnego. Warto więc skupić się dokładnie na wyborze poszczególnych stacji, po to, by nie przegapić żadnej pojawiającej się oferty.

» Oglądaj mecz ZA DARMO w Internecie na kanale STS TV

» Oglądaj mecz ZA DARMO w Internecie na kanale Fortuna TV

fot. Dziurek / shutterstock.com

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. Totolotek
Zgłoś błąd