kasynos.online

Bonusy bukmacherskie
 1. 1. Bonus powitalny na start

  Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu!

  Bet365 Odbierz bonus
 2. 2. Bonus na start do 200 PLN

  Załóż konto u bukmachera Bwin i odbierz bonus powitalny do 200 PLN!

  Bwin Odbierz bonus

Sporty Alternatywne w STS już dostępne!

Artykuły
Sporty Alternatywne w STS już dostępne!Fot. shutterstock.com

Zakłady bukmacherskie STS cały czas starają się odpowiadać na potrzeby i oczekiwania graczy i właśnie dlatego rozszerzyły swoją ofertę o całkowitą nowość – Sporty Alternatywne! Jest to ciekawa opcja obstawiania wydarzeń i emocjonowania się rywalizacją na obecne czasy, kiedy wszystkie najlepsze ligi piłkarskie świata oraz tenisowy tour zostały zawieszone. Sporty Alternatywne zostały bowiem stworzone, by w pewien sposób wypełnić powstałą kilka tygodni temu lukę będącą zatrzymaniem sportowej rywalizacji w Europie i na świecie. 

Jakie są największe zalety Sportów Alternatywnych? 

Na początek odpowiedzmy na pytanie nurtujące osoby, które nie słyszały jeszcze o tej nowości zakładów bukmacherskich STS – czyli: czym są Sporty Alternatywne. To wirtualne rozgrywki, które zostały stworzone na wzór realnych lig i turniejów tenisowych. Wyróżnia je to, że mecze są generowane przy pomocy algorytmu symulującego spotkania w oparciu o realne dane historyczne oraz statystyki drużyn i zawodników. Tym samym gracze mogą poczuć podobne emocje, jak w przypadku realnych rywalizacji! 

 LIGI ALTERNATYWNE W STS  Sporty Wirtualne  Odbierz bonus 1229 PLN i typuj ligi alternatywne - więcej na www.STS.pl


Obecnie użytkownicy STS mają możliwość zawierania zakładów na Sporty Wirtualne w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz rozgrywek ligowych w Anglii, Hiszpanii, Niemczech czy Włoszech. Poza tym w ofercie znajdują się turnieje tenisowe. Mecze piłkarskie trwają tyle, co prawdziwe – 90 minut, a tenisowe są rozgrywane według zasad znanych z prawdziwych turniejów. 

Jak wygląda oferta na Sporty Alternatywne w STS? 

Gracze, którzy zdecydują się na spróbowanie Sportów Alternatywnych nie powinni żałować. Oferta na tego typu wydarzenia jest bowiem bardzo rozbudowana – na hitowe starcia można znaleźć zakłady nawet na 50 różnych zdarzeń! Zakłady można zawierać za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji – w opcjach przedmeczowych i na żywo! 

 LIGI ALTERNATYWNE W STS  Sporty Wirtualne  Odbierz bonus 1229 PLN i typuj ligi alternatywne - więcej na www.STS.pl


W ramach Sportów Alternatywnych można obstawiać konkretne rozstrzygnięcia spotkań, dokładne wyniki, liczbę strzelonych goli i wiele innych zdarzeń. Ponadto użytkownicy mają możliwość śledzenia wydarzeń na boisku w czasie rzeczywistym. Taką możliwość daje specjalny tracker widoczny w Zakładach Live. 


Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Nasi partnerzy
 1. Fortuna
 2. STS
 3. betclic
 4. Totolotek
Zgłoś błąd