WTA Cincinnati 2023: Z kim zagra Iga Świątek? Drabinka turnieju, losowanie, rywalki

Artykuły
WTA Cincinnati 2023: Z kim zagra Iga Świątek? Drabinka turnieju, losowanie, rywalkiFot. YES Market Media / shutterstock.com

Kiedy myślimy o światowej scenie tenisowej, jedno nazwisko zdaje się dominować w ostatnim czasie - Iga Świątek. Nasza polska gwiazda jest gotowa do podjęcia kolejnego wyzwania w turnieju WTA w Cincinnati. Jakie emocje czekają na nas podczas tego turnieju?

Iga Świątek i jej droga w Cincinnati

Wielkie oczekiwania spoczywają na Idze Świątek jako liderce rankingu WTA. Na turnieju w Cincinnati nie musi ona rywalizować w pierwszej rundzie, dzięki czemu może dobrze przygotować się do swojego pierwszego meczu. Jej przeciwniczka? Będzie to zwyciężczyni spotkania pomiędzy Danielle Collins a Anastazją Pawluczenkową. Interesujący fakt: jeśli Danielle Collins będzie miała szansę ponownie zmierzyć się z Igą, będzie to powtórka ich starcia z Montrealu.

Ale Cincinnati to więcej niż tylko pierwszy mecz. Każda rywalka, której stawi czoła Iga, będzie chciała udowodnić, że potrafi zaskoczyć liderkę rankingu, co czyni każde spotkanie emocjonującym wydarzeniem.

Co dalej w drabince turnieju?

Po pierwszych wygranych, Iga może spotkać na swojej drodze takie talenty jak Weronika Kudermietowa czy Qinwen Zheng. A może nawet dojdzie do starcia z legendą - Venus Williams? Tenisowa ikona dostała dziką kartę do turnieju i jej doświadczenie na pewno uczyni, że będzie to jedno z najbardziej emocjonujących spotkań, jeśli do niego dojdzie.

W kolejnych etapach turnieju czekać na nią mogą zawodniczki pokroju Jeleny Rybakiny, a w finale - Aryna Sabalenka lub Jessica Pegula. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Oczekiwania i nadzieje

Turniej w Cincinnati to dla Igi Świątek nie tylko kolejna okazja do zdobycia tytułu, ale też ważny test przed zbliżającym się US Open. Czy Polka udowodni, że jej miejsce na szczycie rankingu nie jest przypadkowe? Czas pokaże. Jedno jest pewne - kibice z całego świata będą śledzić jej każdy ruch z napięciem.

Mimo oczekiwań i presji, jaką niesie ze sobą bycie numerem jeden, wierzymy, że Świątek pokaże siłę, determinację i klasę. 

Komentarzy (0)
Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
kasynos.online

Nasi partnerzy
  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. LVBET
Zgłoś błąd