Bonusy bukmacherskie
 1. 1. Bonus powitalny na start

  Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu!

  Bet365 Odbierz bonus

ETOTO

ETOTO

E-Toto jest bukmacherem działającym od 2011 roku. Firma bukmacherska eTOTO swoją ofertę świadczy przez internet, ale również poprzez punkty naziemne rozlokowane w 30 miejscach na terenie całej Polski.

Bonus od ETOTO
 • Bonus na start 200 PLN

  Załóż konto w ETOTO i odbierz bonus 200% aż do 200 złotych. Załóż konto i odbierz bonus od depozytu. Ciesz się dodatkowymi środkami pieniężnymi, które można wykorzystać w zakładach bukmacherskich.

  Odbierz bonus już teraz!
Zalety ETOTO
 1. Legalny bukmacher z polską licencją
 2. Darmowy zakład na start
 3. Pakiet extra bonusów powitalnych
 4. Bardzo dobra pomoc techniczna
 5. Wiarygodny bukmacher
 6. Bogata oferta zakładów na żywo
Otwórz konto i odbierz 1000 PLN

ETOTO posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

W 2016 roku duże zmiany zaszły w serwisie internetowym bukmachera, dzięki którym skorzystali gracze - strona jest wygodniejsza w użyciu, dostosowana do wersji mobile i z pewnością daje większe możliwości dla użytkowników. Poprawie uległ również interfejs typowania zakładów sportowych i wygląda on naprawdę przyjemnie. Należy jednak pamiętać, że bukmacher ten nie oferuje zakładów na żywo, które na ten moment są nadzwyczaj popularne.

Dla nowych graczy E-Toto Zakłady bukmacherskie daje bonus powitalny o wartości 500 złotych. Dzięki temu gracz wpłacając 500 złotych może otrzymać na swoje konto dodatkowo do 500 złotych. Wystarczy dokonać depozytu i w ciągu 60 dni zagrać 4-krotnie za kwotę dokonanej wpłaty po kursie min. 2.00 - wówczas E-Toto doda do konta gracza dodatkowe pieniądze.

kasynos.online

Nasi partnerzy
 1. Fortuna
 2. STS
 3. betclic
 4. Totolotek
Zgłoś błąd