Bonusy bukmacherskie
 1. 1. Bonus 100% do 125 EUR

  Załóż konto w Betsson i odbierz bonus na start 100% do 125 EUR

  Betsafe Odbierz bonus
 2. 2. Bonus na start do 200 PLN

  Załóż konto u bukmachera Bwin i odbierz bonus powitalny do 200 PLN!

  Bwin Odbierz bonus
 3. 3. Bonus powitalny na start

  Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu!

  Bet365 Odbierz bonus
 4. 4. Zakład bez ryzyka 100 EUR

  Zarejestruj konto w Betclic i odbierz na start zakład bez ryzyka do wartości 100 EUR. Jeżeli przegrasz - otrzymasz zwrot postawionego zakładu.

  Betclic Odbierz bonus
Promocje bukmacherskie

PZBuk

PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBuk) dają użytkownikom możliwość obstawiania meczów za pośrednictwem strony internetowej www.pzbuk.pl. Wprawdzie nie pojawiły się jak dotąd żadne informacje odnośnie ewentualnego otworzenia punktów stacjonarnych, ale wszystko wskazuje na to, że takowe nie powstaną. Przedstawiciele spółki Cherry Online Polska do której należy bukmacher PZBuk prawdopodobnie będą chcieli skupić się tylko na działaniach w sieci.

Bonus od PZBuk

PZBUK zakłady bukmacherskie - bukmacher PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBuk) dają użytkownikom możliwość obstawiania meczów za pośrednictwem strony internetowej www.pzbuk.pl. Wprawdzie nie pojawiły się jak dotąd żadne informacje odnośnie ewentualnego otworzenia punktów stacjonarnych, ale wszystko wskazuje na to, że takowe nie powstaną. Przedstawiciele spółki Cherry Online Polska do której należy bukmacher PZBuk prawdopodobnie będą chcieli skupić się tylko na działaniach w sieci.

W ofercie debiutującego bukmachera na starcie znalazło się 27 dyscyplin. Ponadto użytkownicy mieli możliwość zawierania zakładów z dziedziny społeczno-politycznych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Można zatem spodziewać się, że tzw. zakłady specjalne będą stanowiły istotny element podstawowej oferty.

 

PZBUK oferta

Biorąc pod uwagę to, że wielu innych legalnych bukmacherów w Polsce posiada w ofercie zakłady na żywo, to nie mogło ich zabraknąć również w ofercie PZBuk. Firma na łamach swojego serwisu internetowego oddaje użytkownikom specjalną sekcję z zakładami live. Można znaleźć tam dużą ilość wydarzeń z różnych dyscyplin - począwszy od popularnej piłki nożnej aż po niszowy unihokej. W momencie startu Polskie Zakłady Bukmacherskie pozwały swoim klientom na obstawianie meczów na żywo w 11 dyscyplinach.

Dla każdego gracza bardzo ważną kwestią w przypadku zakładów zawieranych przez internet jest forma wpłat pieniędzy. Swoje konto w serwisie PZBuk można doładować na dwa wygodne sposoby. Pierwszym jest przelew przelew bankowy, drugim znana i coraz bardziej popularna w naszym kraju usługa BLIK (umożliwia ona płatności użytkownikom smartfonów). Zaletą obu tych metod jest to, że są one bezpieczne i pozwalają na łatwe dokonanie transakcji.

Chcesz darmowe 20 złotych od PZBuk? Konto możesz założyć na stronie www.pzbuk.pl

 

PZBUK kod promocyjny i bonus na start

Jak na razie działalność PZBuk na polskim rynku nie jest bardzo medialna. Można wyjść z założenia, że przedstawiciele firmy wolą na początku skupić się na zachęceniu graczy swoją ofertą aniżeli inwestować w akcje marketingowe czy kontraktowanie ambasadorów.

Za ciekawą formę promocji można uznać jednak specjalny bonus powitalny. Jest on przeznaczony dla wszystkich nowych graczy, którzy założą konto na www.pzbuk.pl. Po pomyślnym zweryfikowaniu konta użytkownik może skorzystać z bonusu powitalnego. Wystarczy dokonać wpłaty a na koncie pojawi się dodatkowo na grę 100% aż do 500 złotych!

 

Newsletter

Zapisz się, aby jako pierwszy otrzymywać specjalne bonusy i depozyty bukmacherskie

Nasi partnerzy
 1. Fortuna
 2. STS
 3. betclic
 4. Totolotek
Zgłoś błąd