euro-2024-mistrzostwa-europy Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)
Transmisje 24
reklama platformyfortuna
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
mls/ MLS
Transmisje 27
siatkarska-liga-narodow-kobiet-siatkarek/ Siatkarska Liga Narodów Kobiet (siatkarek)
Transmisje 27
siatkarska-liga-narodow-siatkarzy/ Siatkarska Liga Narodów siatkarzy
Transmisje 25
kolarstwo/ Kolarstwo
Transmisje 16
mecze-towarzyskie/ Mecze towarzyskie
Transmisje 13
reklama platformysts
OGLĄDAJ MECZE W STS TV
grand-prix-hiszpanii/ Grand Prix Hiszpanii
Transmisje 8
challenger-sassuolo/ Challenger Sassuolo
Transmisje 6
wta-gaiba/ WTA Gaiba
Transmisje 6
wta-berlin/ WTA Berlin
Transmisje 6
challenger-ilkley/ Challenger Ilkley
Transmisje 6
challenger-poznan/ Challenger Poznań
Transmisje 6
reklama platformysuperbet
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
wta-birmingham/ WTA Birmingham
Transmisje 6
atp-halle/ ATP Halle
Transmisje 6
atp-londyn-atp-queens-club/ ATP Londyn (ATP Queens Club)
Transmisje 6
2-ekstraliga-zuzlowa/ 2 Ekstraliga żużlowa
Transmisje 6
reklama-megogo
reklama-megogo
Popularne skróty meczówwięcej
reklama-pilotkasynaonlinepolskie

Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) – mecze na żywo, transmisje, gdzie oglądać?

Transmisje online
Skróty meczów

W artykule przedstawiamy kompleksowe informacje dotyczące Euro 2024 ze szczególnym uwzględnieniem opcji oglądania transmisji telewizyjnych i internetowych. Omówimy dostępność transmisji zarówno płatnych, jak i bezpłatnych, aby każdy miłośnik piłki nożnej mógł cieszyć się emocjami na żywo bez względu na to, gdzie się znajduje.

Kiedy i gdzie Euro 2024? kto będzie komentował mecze?

Euro 2024, które odbędzie się od 14 czerwca do 14 lipca, po raz kolejny zagości w Niemczech. Mecze rozegrane zostaną na dziesięciu stadionach w takich miastach jak Berlin, Monachium, Dortmund, Gelsenkirchen, Stuttgart, Hamburg, Düsseldorf, Kolonia, Lipsk i Frankfurt nad Menem. Zmagania na boisku skomentują znani dziennikarze sportowi, w tym Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski, Mateusz Borek, Robert Podoliński, Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow, Maciej Iwański, Radosław Gilewicz, Sławomir Kwiatkowski, Marek Wasiluk, Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn, Mateusz Święcicki oraz Wojciech Kowalewski. W turnieju wezmą udział 24 drużyny, a obecnym obrońcą tytułu jest reprezentacja Włoch. Format rozgrywek przewiduje podział na sześć grup po cztery zespoły. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc awansują do fazy pucharowej.

Euro 2024, gdzie oglądać?

Euro 2024 będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanałach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport, a transmisje online oferują serwisy Pilot WP oraz Canal+online. Dostępne są również darmowe streamy na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Euro 2024, transmisje online w Pilot WP

Aby oglądać mecze Euro 2024 na platformie Pilot WP konieczne jest założenie konta i zakupienie pakietu "Starter Plus". Dostęp do transmisji meczów na kanałach TVP 1 i TVP 2 umożliwiają dwie formy subskrypcji:

  • Płatność odnawialna od 19,99 zł / 30 dni
  • Płatność jednorazowa od 20,83 zł za 30 dni

Mecze można śledzić zarówno przez stronę internetową Pilot WP, jak i za pomocą aplikacji dostępnej na wielu urządzeniach mobilnych i domowych.

Oglądaj Euro 2024 online
Pakiet Starter Plus za 19,99 zł / miesiąc!

Euro 2024, transmisje online w Canal+online

Aby śledzić mecze Euro 2024 w serwisie Canal+online konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, oferowanego w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni przez pierwsze trzy miesiące. Pakiet umożliwia dostęp do szerokiej gamy kanałów, w tym TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Transmisje można oglądać nie tylko na komputerze przez stronę internetową, ale także na urządzeniach mobilnych oraz smart TV, co obejmuje platformy takie jak iOS, Android, Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV i AirPlay. Canal+online oferuje możliwość jednoczesnego oglądania na dwóch urządzeniach, co pozwala na dzielenie się emocjami sportowymi z bliskimi.

Oglądaj Euro 2024 online
Pakiet Canal+ z TVP Sport za 39 zł / miesiąc!

Euro 2024, transmisje online w Megogo

Transmisje ze spotkań Euro 2024 można też oglądać w serwisie streamingowym Megogo. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto i wykupić pakiet Optymalny. W tym pakiecie dostępnych jest wiele stacji telewizyjnych w tym m.in. TVP 1 i TVP 2, na których można będzie oglądać mecze Euro 2024. Cena za 30 dniowy dostęp do pakietu wynosi 34,99 zł. Transmisje można oglądać na różnorodnych urządzeniach, włączając w to komputery poprzez stronę www, a także aplikacje na smartfony i tablety (Android i iOS) oraz telewizory smart TV. 

Oglądaj Euro 2024 online
Pakiet Optymalny za 34,99 zł / miesiąc!

Euro 2024, transmisje za darmo

Oglądanie meczów Euro 2024 za darmo jest możliwe dzięki transmisjom na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Streamy dostępne na tej platformie można uruchomić na różnych urządzeniach, w tym na komputerach, smartfonach i tabletach z systemami Android i iOS, a także na smart TV i urządzeniach takich jak Android TV, Chromecast, Samsung Tizen i LG WebOS. Darmowy dostęp umożliwia każdemu fanowi piłki nożnej zaangażowanie w wydarzenia bez dodatkowych opłat.

Euro 2024, transmisje w tv

Transmisje telewizyjne meczów Euro 2024 dostępne są na kanałach TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport, które można odbierać w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także u wybranych operatorów telewizji kablowej i na platformach satelitarnych. Dla zapewnienia dostępu do tych kanałów, zaleca się weryfikację dostępnych opcji pakietów u swojego dostawcy usług lub skontaktowanie się z jego obsługą techniczną w celu uzyskania szczegółowych informacji o możliwościach odbioru.

Typy dnia

1 (1X2)

2.15

New York City FC - Columbus Crew

2 (1X2)

2.25

Węgry - Szwajcaria

1 (1X2)

1.89

Hiszpania - Chorwacja

Stawka50 PLN
Łączny kurs13.81
Do wygrania: 607 PLN
Typuj w Fortunie
reklama-pilotkasynaonlinepolskie
Canal+online
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto