mls/ MLS
Transmisje 14
mecze-towarzyskie/ Mecze towarzyskie
Transmisje 59
copa-america-2021/ Copa America
Transmisje 20
turniej-wimbledon/ Turniej Wimbledon
Transmisje 14
euro-2024-mistrzostwa-europy/ Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)
Transmisje 12
grand-prix-austrii/ Grand Prix Austrii
Transmisje 11
reklama platformysts
OGLĄDAJ MECZE W STS TV
golf/ Golf
Transmisje 11
challenger-mediolan/ Challenger Mediolan
Transmisje 7
wta-bad-homburg/ WTA Bad Homburg
Transmisje 6
atp-majorka/ ATP Majorka
Transmisje 6
atp-eastbourne/ ATP Eastbourne
Transmisje 6
wta-eastbourne/ WTA Eastbourne
Transmisje 6
reklama platformysuperbet
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
2-ekstraliga-zuzlowa/ 2 Ekstraliga żużlowa
Transmisje 6
krajowa-liga-zuzlowa/ Krajowa Liga Żużlowa
Transmisje 4
wspinaczka/ Wspinaczka
Transmisje 4
reklama-megogo
reklama-megogo
Popularne skróty meczówwięcej
Peru peru 0 - 0 chile Chile pilka-nozna-copa-america-2021 Copa America
Aktualizacja: 22.06.2024 4:00
Real Salt Lake real-salt-lake 0 - 1 los-angeles-galaxy Los Angeles Galaxy pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 5:30
Los Angeles FC los-angeles-fc 6 - 2 san-jose-earthquakes San Jose Earthquakes pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 6:30
Portland Timbers portland-timbers 2 - 0 vancouver-whitecaps Vancouver Whitecaps pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 6:30
St. Louis City SC st-louis-city-sc 1 - 1 atlanta-united Atlanta United pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 4:30
Minnesota United minnesota-united 0 - 1 austin-fc Austin FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 4:30
FC Cincinnati fc-cincinnati 1 - 2 new-england-revolution New England Revolution pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 3:30
DC United dc-united 1 - 4 houston-dynamo Houston Dynamo pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 3:30
Columbus Crew columbus-crew 4 - 0 sporting-kansas-city Sporting Kansas City pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 23.06.2024 3:30
reklama-pilot



kasynaonlinepolskie

Juventus Turyn - Salernitana – mecz na żywo, transmisja online za darmo, gdzie oglądać?

Transmisje online
Skrót meczu
Juventus Turyn juventus-turyn 1 - 1 salernitana Salernitana
serie-a-liga-wloska Serie A (Liga Włoska) sports_soccer Piłka Nożna
location_on Allianz Stadium (Torino)
calendar_month 12.05.2024 18:00

Juventus Turyn - Salernitana - gdzie obejrzeć za darmo?

  1. Przejdź na stronę internetową usługi Superbet TV.
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny i załóż konto klienta.
  3. Kliknij ikonę „player” obok nazwy meczu i uzyskaj dostęp do transmisji meczów bez opłat.

Interesuje cię to, gdzie będzie można oglądać transmisję Juventus Turyn - Salernitana za darmo? W usłudze Superbet TV można oglądać te wydarzenie, a także inne mecze w rozgrywkach .

330 zł na start dla nowych graczy
20 zł za samą rejestrację, bonus 10 zł, 3x100 zł bez ryzyka

Juventus Turyn - Salernitana - gdzie oglądać?

Mecz piłki nożnej Juventus Turyn - Salernitana rozpocznie się o godzinie 18:00 w dniu 12.05.2024. W naszym serwisie udostępniamy listę kanałów pokazujących transmisję tv, a także zbiór platform, w których dostępna będzie transmisja online ze spotkania Juventus Turyn - Salernitana w rozgrywkach Serie A (Liga Włoska) - pełna lista poniżej:

  • Transmisja TV: Eleven Sports 1
  • Transmisja online (płatne platformy): Pilot WP, Canal+Online, Polsat Box Go, RelacjeLive
  • Transmisja online (darmowe serwisy): Fortuna TV, STS TV, Superbet TV, Betclic TV

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Kiedy mecz Juventus Turyn - Salernitana?

Mecz Juventus Turyn - Salernitana zaplanowano na dzień 12.05.2024 (godz. 18:00).

Gdzie transmisja meczu Juventus Turyn - Salernitana?

Transmisja meczu Juventus Turyn - Salernitana będzie dostępna na kanałach tv i w serwisach online .

Typy dnia

2 (1X2)

2.45

Szkocja - Węgry

1 (1X2)

3.25

Chorwacja - Włochy

1 (1X2)

2.25

Holandia - Austria

Stawka50 PLN
Łączny kurs19.37
Do wygrania: 852 PLN
Typuj w Fortunie
reklama-pilot



kasynaonlinepolskie
Canal+online
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto